Trofea na snapie – spis osiągnięć

Jakie są trofea na snapchacie? Jak zdobyć trofea na snapie? Zapraszamy do przeczytania całego wpisu! 🙂

Czym są trofea?

Trofea na snapie to fajna, angażująca funkcja. Została dodana w 2015 roku, a jej działanie polega na dostawaniu poszczególnych ‘znaków’ które nazywane są jako trofea, za określone czynności bądź osiągnięcia. Funkcja jest o tyle dobra, że ludzie są po prostu aktywni, a dzięki temu dostają nagrodę, jako są właśnie trofea.

Trofea na snapie 2019

… czyli najnowsza aktualizacja – a razem z nią, spis nowych ‘nagród’.

trofea na snapie

Takie oczy dostaje się za skonfigurowanie opcji ‘tylko dla mnie’.

trofea snapchat

Taki odnośnik dostaniemy za podłączenie Bitmoji ze Snapem.

snapchat trofea

Złota płyta jest za zapisanie 1000 snapów w Memories, natomiast srebrna za 100 snapów zapisanych w Memories 🙂

osiągnięcia na snapie

I tutaj przykra wiadomość – jest to dostępne tylko dla ludzi, którzy wysłali pieniądze przez Snapcash, a opcja ta, jest dostępna tylko dla ludzi w USA.

Trofea snapchat – ile ich jest?

Trzeba przyznać, że jest ich sporo, a ich odblokowanie z pewnością zajmuje ogromną ilość czasu. Nie widzimy sensu, aby specjalnie nabijać trofea, jednak samo bycie aktywnym pozwoli odblokować dużo z nich.

Trofea na snapie – warto?

Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam. Trofea nie są żadnym wyznacznikiem, nikogo raczej nie obchodzą. Jednak, jeśli chodzi o własną satysfakcję – jest to całkiem niezły pomysł. Osiągnięcia snapchat to trofea. Skoro wiecie już jakie są osięgnięcia na snapchacie – polecamy Wam je przetestować. A może niektóre z nich już macie?

Nagrody na snapie – w jakim czasie można zdobyć wszystkie?

Jeśli chodzi o osiągnięcia na snapie, nie ma określonego czasu, na zdobycie ich. Można wykonywać sztuczną aktywność, bądź nabijać sobie snapy, punkty, ale nie ma to większego sensu i nie popieramy takich działań.

Jedno jest pewne. Zdobycie wszystkich osiągnięć na snapie jest bardzo trudne. Dlaczego? Aby zdobyć osiągnięcie z emotką ziemi, Wasz snap musi pojawić się na Live Story – a to strasznie ciężkie, angażujące i wymagające zadanie. Nie wszystkim się to niestety uda.

Trofea na snapie – podsumowanie

Trofea na snapchacie to bardzo fajny dodatek, który polubią młodzi jak i starsi użytkownicy snapa. Nagrody na snapie to niezły pomysł twórców, są to można powiedzieć osiągnięcia użytkowników snapa. Warto je zbierać, jednak naturalnie. Dzięki temu, cała zabawa staje się jeszcze lepsza :)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *