Nudeski na snapie – czym są nudesy? Kto je wysyła?

Czym są nudesy?

Popularny już zwrot ‘nudesy‘ oznacza po prostu… nagie fotki. Pisząc o nudeskach zazwyczaj mamy na myśli zdjęcia na snapchacie, jednak nie zawsze.

Otrzymaj nudeski już dzisiaj!

Uzupełnij formularz a otrzymasz listę hot snapów TERAZ dostępnych!

Aktualizacja: usunęliśmy formularz. Od dziś nie będziemy wybierać kilku osób dziennie do wysyłania nagich snapów. Dajemy Wam szansę na nudesy KOMPLETNIE ZA DARMO. Limitowane miejsca. Zapraszamy na stronę poniżej 🙂

—> Kliknij tutaj aby zobaczyć kto wysyła! <—-

Send nudes

Kto nie zna powiedzenia ‘send nudes‘? No – chyba nie ma takiej osoby. A przynajmniej z osób, które to właśnie czytają 🙂 Ale tłumacząc prościej – znaczy to po prostu ‘wyślij swoje nudeski’ – a nudeski, wiecie co znaczy, spod poprzedniego nagłówka.

nudesy

Kto wysyła nudesy w Polsce?

W Polsce mamy ogromne grono ludzi korzystających ze snapchata. Są to mniej lub bardziej znani ludzie, w tym momencie skupimy się jednak na tych najpopularniejszych. Jednymi z najpopularniejszych snapów w Polsce niewątpliwie są: Marta Linkiewicz i SexMasterka.

Marta Linkiewicz to dziewczyna która zasłynęła z jednej kontrowersyjnej sytuacji, po której nagrała snapy na My Story. Nie było tam nudesów, jednak opowiadała właśnie o tej sytuacji.

KTO WYSYŁA NUDESKI W TYM MOMENCIE?

Zarejestruj się a w kilka chwil otrzymasz listę snapów które aktualnie wysyłają nudesy!

Sex Masterka również jest znana ze swoich kontrowersyjnych nagrań. Również nie możemy napisać że chodzi o nudesy bo nie chodzi – po prostu nagrywa filmiki, hm… edukacyjne?

nudeski

Nudeski – po co?

Ciężko odpowiedzieć na pytanie ‘po co?’. Niektórzy robią to dlatego, że lubią patrzeć, jeszcze inni lubią być oglądani. Być może chodzi o coś na zasadzie akceptacji samego siebie – tak czy tak, rozumiemy.

Jak bezpiecznie wysyłać nudesy? No i na to pytanie już szczególnie trudno odpowiedzieć. Oczywiście, najbezpieczniejszą formą byłoby zrobienie zdjęcia, zapisanie w bezpiecznym miejscu (na przykład w zakładce ‘tylko dla mnie’ na snapie), potem pokazanie drugiej osobie osobiście, a na koniec usunięcie. To dosyć drażliwy temat, mimo tak ogromnego postępu w tej kwestii. Dlaczego temat jest tak drażliwy i niecodzienny?

Wasze zdjęcia, w tym przypadku – nudeski, mogą zostać udostępnione przez osoby trzecie. Czy to przez znajomych, czy przez nieznajomych – w najgorszym scenariuszu będą one krążyć po internecie. Twój nudes to Twoja prywatna sprawa, więc postaraj się nie wysyłać go osobom niezaufanym. Nagie snapy powinny być wysyłane więc z ogromną ostrożnością.

nudes

Nagie snapy – jak wysyłać?

Uwierzcie – nie chodzi o to, jak wysłać snapa na snapchacie 🙂 Chodzi o samo bezpieczeństwo. Jak wysyłać nagie snapy – czyli nudesy?

Najważniejsze, jak pisaliśmy – być pewnym swojego odbiorcy. Druga sprawa – hasło. Twój telefon musi być zabezpieczony. Mnóstwo osób na 100% będzie chciało wejść w Twój telefon i poszperać.

Bądź uważny! Wiadomo, że ludzie screenują snapy. Czasem jednak możesz zostać zescreenowany bez Twojej wiedzy – teoretycznie snap informuje o takich działaniach, jednak jest multum sposobów na obejście tego i tym samym ‘oszukanie’ aplikacji.

Jeśli korzystasz z czatów internetowych, przez przeglądarkę – upewnij się, że masz włączony tryb incognito, a Twoje wiadomości nigdzie się nie zapisują – chyba nie chcesz, żeby Twoje nudesy gdzieś zostały.

Nagie snapy dziś – kto wysyła?

Pamiętaj o okazji na zdobycie listy osób które wysyłają nudesy!

—> KLIKNIJ TUTAJ! <—

Pokazywanie twarzy a nudeski

Pod żadnym pozorem wysyłając nudesy, takie jak nagie snapy nie pokazuj twarzy! Chyba, że nie zależy Ci na prywatności. Sexting to ogólnie śliski temat, jeśli chodzi o pokazywanie się w pełnej okazałości. Czasem warto sobie oszczędzić – można mieć potem spore nieprzyjemności. Generalnie nie polecamy!

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się co to nudesy, jak bezpiecznie wysyłać nudeski, a może kogoś poznałeś. Na naszej stronie będziemy omawiać więcej zagadnień związanych z tą tematyką jak i snapem. Zapraszamy ponownie. Wasza drużyna Snapster 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *